Jest to najtańsza metoda!!! Wszak czas to pieniądz. Tego co nauczysz się innymi metodami przez 4 lata, tutaj opanujesz w rok. To się naprawdę opłaca – pomyśl ile zaoszczędzisz!

Jeśli nie jesteś przekonany sprawdź sam - pierwsze 3 lekcje są za darmo!!! Jeśli uznasz że nie jest to metoda dla Ciebie to możesz zrezygnować i nikt nie będzie od Ciebie żądał pieniędzy.

Im szybciej opanujesz nowy język tym szybciej poczujesz satysfakcję. Nie tylko udowodnisz sobie samemu jak bardzo jesteś zdolny/na, ale może też znajdziesz nową pracę, poprawisz stopnie w szkole, czy obejrzysz film bez lektora lub poradzisz sobie za granicą. Możliwości jest wiele a ludzi znających dobrze języki w Polsce ciągle brakuje. Większość z nas uczy się języka obcego przez wiele lat w szkole i w dalszym ciągu nic nie umie. Metoda Callan'a udowadnia, że nie ma uczniów gorszych i lepszych. Chociaż występują wrodzone różnice w tempie przyswajania materiału, to najważniejsza jest metoda. Najwolniejszy uczeń naszej szkoły będzie umiał więcej po jednym roku, niż przeciętny uczeń innej szkoły po 4 latach.